Na festivalu će nastupiti zrenjaninski horovi, tri hora iz Bosne i Hercegovine i Hrvatske, četiri hora iz Novog Sada i Sombora, kao i dva dečija hora iz Beograda i Novog Sada. Dečiji horovi, ukupno 11, nastupaće u okviru matinea u subotu u 11:00.
Ukupno će ovog vikenda nastupati 23 hora, nešto malo manje nego prošlih godina, zbog logističkih problema oko organizovanja proba zbog pandemije.

Profesor Muzičke akademije u Novom Sadu Andrej Bursać dirigovaće originalnom postavom čuvenog zrenjaninskog hora “Josif Marinković” koja se ponovo okupila posle 35. godišnjice osvajanja titule „Hor Sveta”, koju su osvojili u Langolenu 1987.
Zanimljivost je i da će horskom festivalu prisustvovati sarajevska novinarka Maja Baralić Materne koja je pre 35 godina doputovala iz Sarajeva u Zrenjanin da bi uradila reportažu o svetskom uspehu zrenjaninskog hora.
Festival se održava od 3. do 5. juna u Kulturnom centru Zrenjanina, sa početkom u 20:00, a ulaz je besplatan.
Organizatori festivala su Kulturni centar Zrenjanin i KulturKick Creative Productions.