16.4 C
Zrenjanin
25.03.2023.
Naslovna stranicaInfoVestiDo kraja meseca rok penzionisanim licima da pokrenu tužbu zbog umanjenja penzija

Do kraja meseca rok penzionisanim licima da pokrenu tužbu zbog umanjenja penzija

Prema procenama Udruženja sindikata penzionisanih vojnih lica u periodu između 2014. i 2018. godine oštećeno je oko 840 hiljada penzionera.

European Top 44 Airplay chart

Iz Udruženja sindikata penzionisanih vojnih lica pozivaju sve koji nisu, da do kraja meseca, odnosno 1. oktobra, pokrenu postupak naknade štete koja im je načinjena umanjenjem penzija između 2014. i 2018. godine.

Prema informacijama koje prenosi ovo Udruženje u spomenutom periodu je oštećeno oko 840 hiljada penzionera.

Za sada se vodi oko 10 hiljada postupaka oštećenih i njihovih naslednika, kojima su, prema nekim procenama, za 4 godine umanjena primanja za osam penzija.

Više u vezi sa ovim čitajte na zvaničnoj stranici penzionervojni.rs.

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI...

Vreme i kvalitet vazduha

Zrenjanin
overcast clouds
16.4 ° C
16.4 °
16.4 °
55 %
5kmh
95 %
Sat
14 °
Sun
17 °
Mon
12 °
Tue
6 °
Wed
10 °